MÖBLER / Bord / Étagère 10471228
nr 1047 1228
Étagère
längd: 47 cm, bredd: 37, höjd: 36 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
måndag 1 augusti 2016
kl 19:34:46
24/7 09:45:51